Pokud jste již někdy viděli světelnou dronovu show, jistě víte, že je to úchvatná podívaná. Ačkoli mohou ohňostroje na obloze předvést barevnou show, stále jsou to nicneříkající ornamenty, které nijak nesouvisí s tématy oslavy nebo setkání.

Ohňostroje jsou zastaralou metodou, jak dodat „šmrnc“ každému setkání. Již bylo prokázáno, že ohňostroje mají negativní vliv na životní prostředí, působí neblaze na zvěř, děti a citlivější jedince. Drony přírodu nijak neohrožují, jsou tiché, a proto jejich show milují i malé děti.

Co je dronová světelná dronová show?

Jsou věci, které byste nemohli dělat s ohňostrojem, které můžete dělat jen se světelnými drone show.

Tyto létající pixely jsou jako digitalizované ohňostroje, které dokážou vyprávět příběhy, oživovat oblohu velmi zajímavými způsoby, které jsou opakovaně použitelné, zelené a neznečišťující.

Až dvě stovky synchronizovaných dronů se stávají základem některých z největších kulturních událostí společností. Jsou to představení koncipována na klíč, řízena softwarem, který ovládá jediný pilot ze země.

Sofistikovaný počítačový software je to, kvůli čemu celá tato technologická inovace funguje. Drony jsou řízeny a ovládány softwarem. Pilot jediným tlačítkem spustí neuvěřitelnou uchvacující světelnou dronovou show.

Kontrolní stanice, software pro ovládání dronů, animace a samotné drony jsou součástí systému, který lze upravit tak, aby vyhovoval libovolnému hudebnímu nebo vyprávěcímu schématu pro téměř jakýkoli druh večerní události.

Celá technologie byla vytvořena pro osvětlení noční oblohy v téměř nekonečné kombinaci pohybů a barev.

Na magicdrones.cz můžete vidět nejen ukázky drone show, ale také možnost objednání vaší vlastní dronové show pro vaší slavnost, svatbu nebo například pro dětskou oslavu.