Drony byly původně vyrobeny pro vojenské účely, ale nyní prožívají rozmach. Jejich růst a pokrok zaznamenaly také zlom ve spotřební elektronice. Jen americké ozbrojené síly mají dnes flotilu několik desítek tisíců dronů a další počty se hlásí pro soukromé použití. Někomu možná výraz „kvadrokoptéra“, ani nic neříká, ale pravdou je, že drony mají také široké uplatnění pro civilní využití.

Co je vlastně dron?

Je definován jako bezpilotní letadlo nebo i loď. Je řízen(o) dálkovým ovládáním nebo rovněž palubním počítačem. Technologie moderních dronů se dostává do podvědomí lidstva jako světelná dron show. Drony jsou v tomto jedinečném případě řízeny softwarem, jenž jim zadává povely. Na obloze tak vznikají mimořádně povedené vzdušné akrobacie, které jsou přirovnávány k 3D baletu.

Pro soukromé i firemní účely

Dron může využít každý z nás. A co se týče technologie, která je nyní velice populární a vrhá na oblohu doslova hvězdokupu světel, to je teprve výjimečné poslání. Zatímco dron do teď fungoval spíše pro průmyslové a jiné účely, dnes může zcela jistě předčí vaše očekávání – kdo by si netoužil přečíst na obloze nápis: „Miluji tě“, byl by bláhový. Je to příjemné a dech beroucí.

Když k vám promluví technologie pomocí světel, je to fascinující světelná show. Nikdo si to doposud zřejmě ani nedokázal představit, ale synchronizace osvětlených dronů v rámci dronové show je v tomto ohledu bezkonkurenční.

Rafinované choreografie přilákají všechny zvědavce

Umíte si představit tanec světel ve výšce až 120 metrů? Kdo neviděl, zřejmě netuší, o čem tato podívaná je. Drony jsou naprogramovány, aby tyto hvězdné formace vytvářely. Fungují jako přenos světla na oblohu. V drone show nezáleží na tom, zda se jedná o tvary, obrazce, postavy či cokoliv jiného – tyto speciální drony toho umí skutečně mnoho. Díky hudební lince, která dronovou světelnou show provází vám přineseme ohromující podívanou.

Navštivte nás na magicdrones.cz a objednejte si vlastní světelnou dron show.