Budíte se ráno se otekle očima a hledáte ztracenou energii i po 8 hodinovém spánku? Přečtěte si naše tipy, jak budete oslnivě krásná už v časných ranních hodinách.

1 – Stres nás vysiluje.

Každé ráno, kdy vstáváte s panikou, že nestíháte, bude zácpa, a straší vás spousta úkolů v hlavě, z vás vysaje energii už v časných hodinách. Naučte se postupně vstát o pár minut dříve a udělejte si ranní pohodu. V klidu si dejte kávu, snídaně, vyberte si oblečení, připravte rodině svačinu nebo přečtěte stránku z knihy. Pomalejší nástup povede delšímu výkonu během dne a také vám pomůže zhubnout.

2 – Apropo snídaně.

Chybí vám ráno chuť k jídlu? Je to zcela přirozené, neboť metabolismus se pomalu probouzí a není ihned připraven na trávení. Mnohem jednodušší je vypít chutné čerstvé smoothie. Zvolte oblíbené ovoce, případně banán nebo vločky na zahuštění a jako kouzelnou přísadu Collagen – nejsilnější bio-aktivní kolagen, který vám při pravidelném užívání vyhladí vrásky, vrátí lesk vlasů a zpevní nehty. Vše seženete levně na výhodných nákupech.

3 – Ranní vizáž.

Ruku na srdce, opravdu se nám každý den nechce líčit se a nejraději bychom opustili domu jen tak. Své pleti však vůbec nepomůžete. Ochraňte se vůči smogu alespoň krycím krémem, za pár vteřin naneste tvářenku a rty vylepšete tónovaným balzámem. Pokud tuto trojici doplníte zmiňovaným kolagenem, vaše pleť bude zářit! A vy také.

TIP: hledáme nejlepší růstové sérum na řasy

4 – Hydratujte.

Pokud budete přijímat dostatek tekutin během dne, tělo se nebude zbytečně zásobovat a vy se nebudete cítit jako balón. Ideální forma je stará známá voda, minerálky, čaje a přírodní šťávy.

5 – Koruna krásy.

Ani v podzimním období nezapomínejte na své vlasy, i ty vyžadují péči. Nechoďte z domu s polomokrými kadeřemi, koledujete si o nachlazení i dojem, že nestíháte (a to potřebujeme přece zamaskovat). Naučte se pár rychlých účesů, vlasy oživte stylingovým sprejem, rozčešte a upravte. Základ je udržovat je zdravé – kromě výživy zvenku vlasy potřebují i ​​kolagen, po kterém jsou pružnější, pevnější, lesklejší, vyživenější a mají větší objem.