Samolepky na dětský nábytek jsou loňským trhákem! Není divu, originální a barevné samolepky mohou rychle vdechnout ošuntělému (ale stále funkčnímu) nábytku druhý život.

Samolepky na nábytek – které si vybrat?

Jak si vybrat samolepky na nábytek? Vhodné samolepky na nábytek do dětského pokoje jsou takové, které se nebudou stírat – děti se rády dotýkají absolutně všeho, proto se vyplatí před nákupem samolepek ujistit, že jsou odolné vůči nečistotám a prachu, ale také otiskům prstů a mechanickému poškození. Kromě toho taková samolepka by měla být také nestíratelná a trvanlivá, a to i při každodenním osahávání. Samolepky se lepí velmi rychle, ale je třeba dbát na to, abyste je v případě nutnosti mohli stejně rychle odlepit, aniž byste poškodili nábytek.

Samolepky do klučičího pokoje

V klučičím pokoji se osvědčí motivy spojené s cestováním, vesmírem a koníčky, navazující na počítačové hry, filmy a komiksy. Barevné samolepky rozjasní interiér a poskytnou nábytku druhý život. Takové samolepky budou užitečné zejména v místech, kde je nábytek poničený, aby se zakryla viditelná poškození.

Chcete-li rychle změnit interiér, ale nechcete věnovat čas a úsilí na nákup nového nábytku, který je stále v dobrém stavu, stačí se zásobit dekorativními samolepkami. Originálním nápadem jsou samolepky na dveře na míru. Tyto nejen zakryjí poškození dveřního polepu, ale také změní zvyklosti v celém domě!

Samolepicí polep na dveře snadno zakryje nedokonalosti a ochrání dveře před dalším poškozením. Je také odolný proti oděru a díky tisku v nejvyšší kvalitě neztratí barvy svou intenzitu.

Samolepky do dívčího pokoje

Při zařizování dívčího pokoje jsou nejčastěji voleny lehké, romantické a pastelové motivy. Není divu, malé holčičky milují své květinové království! Do takové místnosti se skvělé hodí samolepky na nábytek s motivem louky, polních květin, pastelových pivoněk a růžových zahrad, které budou krásně ladit s bílým nábytkem ve skandinávském stylu. Pokud uvažujete o obnovení dveřního polepu, nemusíte měnit všechny dveře! Samolepky na dveře, které jsou v nabídce obchodu Tulup, mají různé vzory a barvy, a budou se hodit ke každému interiérovému stylu.

Samolepky do kuchyně a obývacího pokoje

V nové výstavbě je kuchyň často otevřená do obývacího pokoje, proto doplňky do obou místností vybírejte chytře, abyste vytvořili elegantní a originální celek. Do kuchyně ve skandinávském stylu si můžete zvolit barevné samolepky na nábytek, které prolomí neutrální barvy a vdechnou interiéru jedinečný charakter. Vzhledem k tomu, že obývací pokoj často slouží malým dětem jako místo na hraní, je vhodné polepit citlivá místa na nábytku, aby se zabránilo nečistotám a poškození. Takové dekorace nejen umožní ochránit nábytek v obývacím pokoji před otisky prstů nejmenších dětí, ale budou originální výzdobou interiéru, který uchvátí členy domácnosti a hosty.